286 відгуків
+380 (95) 725-71-69
+380 (68) 006-90-20
Інтернет магазин інструменту «ІнструМаг»

Акумуляторні пили

Чому АКУМУЛЯТОРНА ланцюгова пила більш ЗРУЧНА для роботи?
Абсолютна незалежність від електромережі або бензину, так як харчування йде від акумуляторної батареї. Зазвичай в комплекті 2 акумулятора на випадок поки Ви працюєте з першим акум. - другий заряджається і чекає свого часу.
B більшості моделей передбачена відмінна працююча система безпеки, яка передбачає наявність механізмів гасіння вібрації, захист від випадкових включень, інерційні гальма.
Відсутність додаткових витрат на обслуговування, як у випадку з бензиновою ланцюговою пилою, завдяки чому вартість акумуляторної моделі окупається набагато швидше.
Високі швидкості обертання ланцюга, що дозволяє досягти відмінної точності розпилювання.
Ергономічність (акумуляторні ланцюгові пилки мають невелику вагу і додаткові елементи для комфорту оператора – наприклад, гумові накладки на рукоятці).
Вибирати Акумуляторну ланцюгову пилку необхідно спираючись на власні індивідуальні потреби. Зверніть увагу, що заряду батареї в більшості моделей вистачає не більше ніж на годину, тому для тривалої роботи і обробки великих об'ємів деревини доцільно купити кілька акумуляторів, щоб під час роботи змінювати один на інший. Або ж придбати БЕНЗОПИЛУ з нашого Каталогу в Інтернет-Магазині "ИнструМаг"
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner